Týden knihoven - Už jsme zpátky

Týden knihoven - Už jsme zpátky

KNIHOVNA ŠKOLNÍ NÁMĚSTÍ

Oslavte s námi 2.–6. 10. 2023 týden knihoven! Každý den nabídneme program pro jinou věkovou skupinu. Kromě odpoledních akcí Vás celý týden čeká dobročinný SWAP, burza vyřazených knih, nová služba Knihovna věcí a o ceny můžete na obou pobočkách soutěžit v naší tipovačce.

********************************************

2. října 2023

16:00 SWAP neboli PODZIMNÍ LÁTKOVÁ VÝMĚNA

17:00 O TŘECH KŮZLÁTKÁCH – DIVADLO U PLOTNY

Vyvětrejte šatníky a přispějte na dobrou věc. V 16:00 zahájíme SWAP výtvarnou dílnou a tetovacím salónem pro děti. Od 17:30 zahraje Divadlo u plotny (Jana Hubka Vanýsková) pohádku O třech kůzlátkách. Výtěžkem ze SWAPu i divadla tentokrát podpoříme Centrum Kaňka.

3. října 2023

17:00 DRAČÍ HLÍDKA

Dračí hlídka je česká fantasy hra na hrdiny inspirovaná známým Dračím doupětem. Staneš se trpasličím válečníkem nebo obávaným elfím kouzelníkem? Akce je zdarma, rezervace místa nutná do 26. září. Vhodné pro děti od 9 let.

4. října 2023

17:00 POZNÁVACÍ STEZKA

Vydej se po stezkách, na kterých objevíš ty nejpodivuhodnější zvířata a rostliny naší planety. Bojovka s odměnou pro všechny účastníky. Pro děti od 7 let. Děkujeme za spolupráci Městské knihovně Lužice u Hodonína.

5. října 2023

16:00 POHÁDKOVÁ BABIČKA

Druhé setkání s naší pohádkovou babičkou Jitkou Klímovou. Dopřejte dětem babiččinu pohádku s trochou hraní a vyrábění. Akce vhodná pro předškolní děti.

17:00 KURZ ALTERNATIVNÍCH ZPŮSOBŮ PŘÍPRAVY KÁVY

Večerní kurz Putovní pražírny pro všechny nadšence přípravy filtrované kávy v domácích podmínkách. Rezervace nutná osobně v knihovně s uhrazením účastnického poplatku 500 Kč (250g kávy v ceně). Akce je vhodná pro úplné začátečníky i zkušené kavárenské povaleče.

6. října 2023

17:00 ŠKOLA PÁNEVNÍHO DNA

Kurzem vás provede Mgr. Eva Vaňková, akreditovaná lektorka Školy pánevního dna, DNS - dynamické neuromuskulární stabilizace, jógy a pilatek. Naučíte se předcházet inkontinenci nebo ji účinně odstranit, relaxovat a posilovat pánevní dno. Cviky ke zpevnění pánevního dna jsou důležité pro každou ženu i muže. Cena kurzu 400 Kč.

Galerie

Informace o akci a jejím konání